Главная \ Звароты \ Графік асабістага прыёму грамадзян

График личного приёма граждан

 

ГРАФІК

асабістага прыёму грамадзян службовымі асобамі УП «Жыллё»

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

Пасада

Час прыёму

№ кабінета

Замяшчэнне на час адсутнасці

1

2

3

4

5

Пушкин Александр Валерьевич

в.а. Дырэктара УП «Жыллё»

1-я серада месяца з 8:00 да 13:00 

3-я серада месяца

14:00 до 20:00

22

 

23

 

 - Галоўны інжынер

Ваўчанін Сяргей Уладзіміравіч

в.а. Галоўнага інжынера

1-ы панядзелак

з 8:00 да 14:00

3-i панядзелак

месяца з 14:00 да 20:00

23

Арэшка Наталля Анатольеўна - начальнік вытворча-тэхнічнага ўчастка

Швед Андрэй Пятровіч

Намеснік дырэктара па жыллёвых пытаннях

1-ы аўторак месяца

з 8:00 да 14:00

4-ы аўторак месяца

з 14:00 да 20:00

19

 

1

Глушень Вольга Юр'еўна - в. а. начальніка аддзела капітальнага і бягучага рамонту

Жук Ларыса Генадзьеўна

Намеснік дырэктара па камунальных пытаннях

1-ы чацвер месяца

з 08:00 да 14:00

4-ы чацвер месяца

з 14:00 да 20:00

15

Васільева Таццяна Юр'еўна - начальнік аддзела камунальнай гаспадаркi

Чернявский Николай Николаевич

В.а. намесніка дырэктара па ідэалагічнай рабоце

2-я пятнiца месяца

з 8.00 да 14.00

4-ая пятнiца месяца

з 14.00 да 20.00

17

21

Гагонiн Уладзімір Аляксандравіч - начальнік юрыдычнага аддзела

Пры неабходнасці папярэдні запіс і кансультацыі грамадзян ажыццяўляюць:

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Тэлефон

Кабак Наталля Ігараўна

сакратар кіраўніка

ТЭЛЕФОН: 78-82-46

ФАКС: 78-84-80

 

 

 

 

 

ГРАФІК

асабістага прыёму грамадзян службовымі асобамі УП «Жыллё»

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

Пасада

Час прыёму

№ кабінета

Замяшчэнне на час адсутнасці

1

2

3

4

5

Шимукович Елена Михайловна

В.А. начальнiка

ЖЭУ №1

1-ы аўторак месяца з 8:00 да 14:00

чацверты аўторак месяца з 14:00 да 18:00

вул. Герцэна, 2

каб. 1

Рутко Анна Константиновна - майстар па арганізацыі эксплуатацыі і рамонту жыллевага фонду.

Сарычаў Віктар Сяргеевіч

В.А. начальнiка

ЖЭУ №2

1-ы аўторак месяца з 8:00 да 14:00

чацверты аўторак месяца з 14:00 да 18:00

вул. Чапаева, 35

каб. 1

-

Старэйшы майстар па арганізацыі эксплуатацыі і рамонту жыллевага фонду.

Скуратовіч Наталля Уладзіміраўна

В.А. начальнiка

№3

1-ы аўторак месяца з

8:00 да 14:00

чацверты аўторак месяца з 14:00 да 18:00

вул. Ватуцiна, 5

каб. 2

Зуй Iван Iванавiч - Старэйшы майстар па арганізацыі эксплуатацыі і рамонту жыллевага фонду.

Башарына Наталля Уладзіміраўна

В.А. начальнiка

ЖЭУ №4

1-ы аўторак месяца з

8:00 да 14:00

чацверты аўторак месяца з 14:00 да 18:00

вул. Дзяржынскага, 63

каб. 1

Грабёнек Павел Сяргеевіч - Старэйшы майстар па арганізацыі эксплуатацыі і рамонту жыллевага фонду.

Механошын Сяргей Уладзіміравіч

Начальнік ЖЭУ №5

1-ы аўторак месяца з

8:00 да 14:00

чацверты аўторак месяца з 14:00 да 18:00

вул. Трусава, 22а

каб. 2

Паўлавец Наталля Андрэеўна - Старэйшы майстар па арганізацыі эксплуатацыі і рамонту жыллевага фонду.

Калтакоў Віктар Мікалаевіч

Начальнік ЖЭУ №6

1-ы аўторак месяца з

8:00 до 14:00

чацверты аўторак месяца з 14:00 да 18:00

вул. Мiчурына, 3

а/г Лошнiца

Цішкевіч Яўген Генадзевіч – Старэйшы майстар па арганізацыі эксплуатацыі і рамонту жыллевага фонду.

Захарава Кацярына Сямёнаўна

Дыректар ДКУП РКЦ

1-ая серада месяца з

8:00 да 14:00

чацвертая серада

месяца з

14:00 да 18:00

вул.Будаўнікоў,30

каб. 6

Жуйкова Наталля Пятроўна - Намеснік дырэктара

Пры неабходнасці папярэдні запіс і кансультацыі грамадзян ажыццяўляюць:

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Тэлефон

Мароз Алеся Міхайлаўна

Справавод ЖЭУ-1

76-21-42

 Дубодел Ольга Анатольевна

Справавод ЖЭУ-2

73-29-03

Фралова Вераніка Віктараўна

Справавод ЖЭУ-3

74-38-00

 

Справавод ЖЭУ-4

94-20-84

Быкоўская Кацярына Сяргееўна

Справавод ЖЭУ-5

74-15-40

Раманчук Рыма Анатольеўна

Апрацоўшчык сім ЖЭУ-6

98-11-40

 

 

ГРАФІК

асабістага прыёму грамадзян, іх прадстаўнікоў,

прадстаўнікоў юрыдычных асоб старшынёй,

першым намеснікам старшыні, намеснікамі старшыні,

кіраўніком справамі Барысаўскага райвыканкама

 Пасада

Прозвішча, імя, імя па бацьку вядучага прыём

Дні і гадзіны прыёму,

№ кабінета

Старшыня Барысаўскага райвыканкама


Карпович Николай Николаевич

другая і чацвёртая серада месяца з 8:00 да 13:00 (каб. № 114)

тэлефон 76-12-00

Старшыня Барысаўскага раённага Савета дэпутатаў

Навіцкі Пётр Віктаравіч *

першая і трэцяя серада месяца з 8:00 да 13:00 (каб. № 401)

тэлефон 76-22-52

Першы намеснік старшыні Барысаўскага райвыканкама

Ягелавічэне Людміла Васільеўна

другая серада месяца з 8:00 да 13:00 (каб. № 313)

тэлефон 73-33-16

Намеснік старшыні, начальнік упраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Барысаўскага райвыканкама

Давідовіч Галіна Мікалаеўна

чацвёртая серада месяца з 8:00 да 13:00 каб. № 23 (пр. Рэвалюцыi, 45)

тэлефон 73-41-12

Намеснік старшыні Барысаўскага райвыканкама

Максименко Дмитрий Иванович

першая і трэцяя серада месяца з 8:00 да 13:00 (каб. № 218)

тэлефон 76-51-93

Намеснік старшыні Барысаўскага райвыканкама

Копiкава Анастасія Фёдараўна

чацвёртая серада месяца з 8:00 да 13:00 (каб. № 401А)

тэлефон 76-51-93

Кіраўнік справамі Барысаўскага райвыканкама

Каспяровіч Аксана Васільеўна

першая і пятая серада месяца з 8:00 да 13:00 (каб. № 111)

тэлефон 73-31-66

* З яго (яе) згоды.

ГРАФІК

асабістага прыёму грамадзян, іх прадстаўнікоў,

прадстаўнікоў юрыдычных асоб кіраўнікамі

структурных падраздзяленняў Барысаўскага райвыканкама

Найменне аддзела, упраўлення Барысаўскага райвыканкама

Месца знаходжання аддзела, упраўлення Барысаўскага райвыканкама

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка аддзела, упраўлення

Дні і гадзіны асабістага прыёму

Аддзел арганізацыйна-кадравай работы

вул. Чапаева, 6

кабiнет № 402

Канашэвіч Наталля Уладзіміраўна

чацвер з 8:00 да 13:00

тэлефон

73-30-09

Фінансавае упраўленне

вул. Чапаева, 6

кабiнет № 207

Ільюшонак Вольга Васільеўна

серада з

8:00 да 13:00

тэлефон

73-31-43

Юрыдычны аддзел

вул. Чапаева, 6

кабiнет № 317

Мышлёнак Таццяна Анатольеўна

панядзелак з

8:00 да 13:00

тэлефон

73-03-52

Аддзел архітэктуры і будаўніцтва

пр. Рэвалюцыi, 45

кабiнет № 12

Шэршань Алена Леанідаўна

панядзелак з

8:00 да 13:00

тэлефон

 73-56-22

Аддзел жыллёва-камунальнай гаспадаркі

пр. Рэвалюцыi, 45

кабiнет № 15

Мядзелец Карына Сяргееўна

аўторак з 10:00 да 13:00

14:00 до 16:00

тэлефон

73-42-56

Аддзел землеўпарадкавання

пр. Рэвалюцыi, 45

кабiнет № 7

Ягорава Вольга Аляксандраўна

аўторак з 10:00 да 13:00

з 14:00 да 16:00

тэлефон

73-51-18

Аддзел эканомiкi

вул. Чапаева, 6

кабiнет № 315

Хацкеыич Ирина Григорьевна

серада з

8:00 да 13:00

тэлефон

73-35-87

Аддзел гандлю і паслуг

вул. Чапаева, 6

кабiнет № 314

Лукашэвіч Галіна Станіславаўна

серада з

8:00 да 13:00

тэлефон

73-20-06

Упраўленне па адукацыі

вул. Арджанікідзэ, 9

кабiнет № 17

Садоўская Ірына Міхайлаўна

чацвер з 8:00 да 11:00

пятнiца з

14:00 да 17:00

тэлефон

98-11-90

Аддзел спорта i турызма

вул. Пушкiна, 1

кабiнет № 1

Крякшун Александр Николаевич

серада з

8:00 да 13:00

тэлефон

76-97-47

Аддзел ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

пр. Рэвалюцыi, 37

кабiнет № 15

Колосовский Евгений Николаевич

чацвер з 8:00 да 13:00

тэлефон

78-81-13

Аддзел запісу актаў грамадзянскага стану

пр. Рэвалюцыi, 48

кабiнет № 3

Мядвецкая Святлана Уладзіміраўна

чацвер з 8:00 да 13:00

тэлефон

76-28-66

Упраўленне па працы, занятасці і сацыяльнай абароне

ул. 8 Марта, 1

кабiнет № 15

Яначкін Яўген Леанідавіч

серада з

8:00 да 13:00

тэлефон

73-93-23

Упраўленне ўнутраных спраў

вул.Будаўнікоў, 14

кабiнет № 218

Соловей Сергей Иванович

серада з

8:00 да 13:00

тэлефон

70-70-00

 

ГРАФІК АСАБІСТАГА ПРЫЁМУ ГРАМАДЗЯН, ІХ ПРАДСТАЎНІКОЎ, ПРАДСТАЎНІКОЎ ЮРЫДЫЧНЫХ АСОБ У МІНСКІМ АБЛВЫКАНКАМЕ

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Дзень месяца

Курыруе пытанні

Турчын Аляксандр Генрыхавіч

старшыня аблвыканкама

1-я серада месяца

Ажыццяўляе кіраўніцтва дзейнасцю Мінскага аблвыканкама. Курыруе пытанні ўнутраных спраў, дзяржаўнай бяспекі, дзяржаўнай кадравай палітыкі, бюджэту, фінансаў, падаткаў, асноўныя напрамкі развіцця галін народнагаспадарчага комплексу, эканомікі вобласці і каардынуе іх дзейнасць.

Якубіцкая Наталля Віктараўна

старшыня Мінскага абласнога Савета дэпутатаў

2-i чацвер месяца

мясцовага самакіравання

Ляўковіч Сяргей Віктаравіч

першы намеснік старшыні аблвыканкама

3-я серада месяца

развіцця аграпрамысловага комплексу, харчовых рэсурсаў, вытворчасці і перапрацоўкі сельскагаспадарчай прадукцыі, лясной гаспадаркі, зямельных адносін, аховы навакольнага асяроддзя

Кручанаў Аляксандр Уладзіміравіч

намеснік старшыні аблвыканкама

4-я серада месяца

будаўнічага і дарожнага комплексу, сувязі і інфарматызацыі, транспарту і камунікацый, прыдарожнага сэрвісу, жыллёвага і камунальнай гаспадаркі, паліўна- энергетычнага комплексу вобласці, надзвычайных сітуацый, ажыццяўляе каардынацыю дзейнасці па пытаннях збору, перапрацоўкі і ўтылізацыі другаснай сыравіны

Курленко Денис Николаевич

намеснік старшыні аблвыканкама

2-я серада

эканомікі, падатковай і грашова-крэдытнай палітыкі, інвестыцыйнай дзейнасці, маёмасных адносін, прадпрымальніцтва, ліцэнзавання, працы, гандлю, бытавых паслуг насельніцтву, прыдарожнага сэрвісу (у частцы гандлю і грамадскага харчавання), мытнай справы, знешнеэканамічнай дзейнасці, імпартазамяшчэння, развіцця прамысловасці, паліўна-энергетычнага комплексу (у частцы разлікаў), энергаэфектыўнасці, лагістычных цэнтраў, навукова-тэхнічнай і інавацыйнай дзейнасці, інтэлектуальнай уласнасці, рэкламы і ажыццяўлення мерапрыемстваў па мадэрнізацыі эканомікі

Маркевіч Іван Станіслававіч

намеснік старшыні аблвыканкама

2-я серада

сацыяльна-культурнай сферы, адукацыі, аховы здароўя, спорту, ідэалагічнай работы, друку, аздараўлення і санаторна-курортнага лячэння насельніцтва, гуманітарнай дзейнасці

Гурыновіч Уладзімір Аляксандравіч

кіраўнік справамі аблвыканкама

5-я серада

арганізацыйна-тэхнічнага і гаспадарчага абслугоўвання дзейнасці выканаўчых камітэтаў, арганізацыі і ўдасканалення дакументацыйнага забеспячэння кіравання ў аблвыканкаме і райгарвыканкамах, стану выканальніцкай дысцыпліны, укаранення і выкарыстання інфармацыйных тэхналогій у дзейнасці дзяржаўных органаў вобласці

ЗАЎВАГА:

Папярэдні запіс на асабісты прыём па тэлефонах:

500-41-31- да старшыні аблвыканкама,

500-40-94 - да намеснікаў старшыні і кіраўніка спраў аблвыканкама,

500-42-07 - да старшыні абласнога Савета дэпутатаў.


Прыём грамадзян кіраўніцтвам аблвыканкама праводзіцца ў аддзеле па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб аблвыканкама (вул.Энгельса, 4, кабiнет 124)

Аддзел па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб аблвыканкама ажыццяўляе прыём грамадзян з 8.00 да 13.00 i з 14.00 да 17.00 у працоўныя дні штодзённа (вул.Энгельса, 4, кабiнеты 118, 122, 124)

 

ГРАФИК ЛИЧНОГО ПРИЕМА РУКОВОДИТЕЛЕЙ СТРУКТУРНЫХ ПОДРАЗДЕЛЕНИЙ МИНСКОГО ОБЛИСПОЛКОМА И ОБЛАСТНЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ

Ф.И.О. Должность Дни приёма Адрес, телефон предварительной записи
Сысоев Василий Васильевич председатель комитета по сельскому хозяйству и продовольствию Миноблисполкома 2-я среда месяца
8.00-13.00
ул. Чкалова, 5а
каб. 304
тел. 500 45 91
Рулькевич Александр Евгеньевич председатель комитета экономики Миноблисполкома 1-я, 3-я пятница
месяца
8.00-13.00
ул. Энгельса, 4
каб. 206
тел. 500 42 44
Красовская Тамара Петровна председатель комитета по труду, занятости и социальной защите Миноблисполкома 1-ая среда месяца
8.00-13.00
ул.Чкалова, 5а, каб. 505а,
тел. 500 47 55
Быков
Алексей Евгеньевич
председатель комитета по архитектуре и строительству Миноблисполкома 1-я среда
месяца
8.00-13.00
пл. Свободы, 13
Полякова Антонина
Васильевна
председатель комитета государственного имущества Миноблисполкома 1-я среда месяца
08.00-13.00

ул. Чкалова, 5
каб. 229
тел. 500 45 01

Аскерко
Юлия Вячеславовна
начальник главного управления организационно-кадровой работы Миноблисполкома второй вторник
08.00-13.00
ул. Энгельса, 4
каб. 325
тел. 500 41 24

Ильясевич

 

Александр Иосифович

начальник главного управления идеологической работы и по делам молодежи Миноблисполкома второй вторник
08.00-13.00
ул. Энгельса, 4
каб. 530
тел. 500 44 41

Шахотько

 

Алла Константиновна

начальник главного управления культуры Миноблисполкома 1-я и 3-я среда месяца
08.00-13.00
ул. Энгельса, 4
каб. 530
тел. 500 42 25
Бачило
Александр
Александрович
начальник главного управления юстиции Миноблисполкома второй и четвёртый вторник месяца
08.00-13.00
ул. К.Либкнехта, 68
каб. 511
тел. 204 77 33
Боярская
Наталья
Илларионовна
начальник главного управления по здравоохранению Миноблисполкома 1-ая и 3-я среда
месяца
8.00-13.00
ул. Энгельса, 4
каб. 510
тел. 500 42 31
Куховец
Николай
Николаевич
начальник главного финансового управления Миноблисполкома 1-ый вторник
месяца
8.00-17.00
ул. Энгельса, 4
каб. 409
тел. 327 25 81, 500 41 78
Синяк
Егор
Степанович
начальник главного контрольно-аналитического управления Миноблисполкома 1-й вторник
месяца
8.00-13.00

ул.Чкалова, 5
каб.409
тел. 500 46 46

Шевцова
Татьяна
Николаевна
начальник главного управления торговли и услуг Миноблисполкома среда
8.00-13.00
ул. Свободы, 13
каб. 1
тел. 355 23 54
Башко
Николай Николаевич
начальник главного управления по образованию Миноблисполкома

первый и третий вторник месяца,        

8.00-13.00

ул. Энгельса, 4
каб. 214
тел. 500 42 26
Булойчик
Евгений
Васильевич
начальник главного управления спорта и туризма Миноблисполкома 2-я и 4-я пятница
месяца
08.00-14.00
ул.Чкалова, 5,
тел. 500 45 37
Астрейко Александр Вячеславович       начальник управления внутренних дел Миноблисполкома 1-я среда
месяца
8.00-14.00
ул. Кальварийская, 29
тел. 229 04 08 с 9.00 до 17.30 (обед 13.00-14.00)
Колтович
Марина
Александровна
начальник управления делами Миноблисполкома 2-ой вторник
месяца
08.00-13.00
каб 506,
тел. 500 42 20
Шимук
Сергей
Петрович
начальник главного управления землеустройства Миноблисполкома 2-ой и 4-ый вторник
месяца
08.00-13.00
пл.Свободы, 13
каб. 12
тел. 397 64 55
Яхновец
Александр
Дмитриевич
начальник управления
жилищно-коммунального хозяйства, энергетики и топлива Миноблисполкома
1-я среда
месяца
8.00-13.00

ул.Комсомольская, 13
каб.38
тел. 338 49 05

Кукашук
Юрий
Владимирович
генеральный директор ГО «ЖКХ Минской области» 1-й вторник и 2-я среда
месяца
8.00-13.00
ул. Комсомольская, 13
каб.1
тел. 323 83 03
Полещук 
Екатерина Викторовна
председатель комитета природных ресурсов и охраны окружающей среды 1-я среда
месяца
8.00-14.00
ул.Захарова, 31
каб.311
тел. 294 44 54

 

 

Міністэрства жыллёва-камунальнай гаспадаркі РБ

Графік асабістага прыёму грамадзян і юрыдычных асоб Міністрам, намеснікамі Міністра, начальнікамі ўпраўленняў і самастойных аддзелаў цэнтральнага апарата міністэрства

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Час прыёма

№ каб.

Замяшчэнне на час адсутнасці

Пытаннi

Хмель Андрэй Валер'евіч

Міністр жыллёва-камунальнай гаспадаркі

1-я серада кожнага

месяца

08:00-13:00

510

Трубіла Генадзь Аляксеевіч

каб. 510

фарміраванне і рэалізацыя дзяржаўнай палітыкі ў жыллёва-камунальнай гаспадарцы

Папярэдні запіс на прыём да Міністра і кансультаванне ажыццяўляецца па

тэл. 200-15-45 (каб. 516);

Трубіла Генадзь Аляксеевіч

першы намеснік Міністра

2-я, 5-я серада кожнага

месяца

08:00-13:00

510

Смірноў Віталь Аляксеевіч

каб. 510

жыллёвай гаспадаркі

Смірноў Віталь Аляксеевіч

намеснік Міністра

3-я, 4-я серада кожнага

месяца

08:00-13:00

510

 Трубіла Генадзь Аляксеевіч

каб. 510

эканамічнага характару

Папярэдні запіс на прыём да першага намесніка Міністра і намеснікаў Міністра, кансультаванне ажыццяўляецца спецыялістам па тэл.200-15-45 (каб. 516).

Кавецкая Вольга Леанідаўна

начальнік аддзела юрыдычнай работы і кадраў

3-i чацвер

кожнага

месяца

08:00-13:00

513

Герман Вольга Аляксандраўна каб. 512

жыллёвыя праваадносіны, улік маючых патрэбу ў паляпшэнні жыллёвых умоў, прадастаўленне дзяржаўных жылых памяшканняў, карыстанне інтэрнатам

Раманькова Ала Міхайлаўна

начальнік упраўлення эканомікі

2-i панядзелак

 кожнага

месяца

08:00-13:00

602

 

эканамічнай палітыкі

Тоўсцік Марына Анатольеўна

начальнік упраўлення камунальнай гаспадаркі і энергетыкі

2-i аўторак

кожнага

месяца

08:00-13:00

703

Цімошкіна Святлана Васільеўна

каб. 701

водазабеспячэння і водаадвядзення, радыяцыйнага кантролю пітной вады і аб'ектаў галіны, абыходжання з камунальнымі адходамі і рытуальна-пахавальнага абслугоўвання насельніцтва

Рамашка Андрэй Валер'евіч

начальнік упраўлення жыллёвай гаспадаркі

2-я серада

кожнага

месяца

08:00-13:00

605

Мацюхоў

Андрэй

Віктаравіч

каб. 606

жыллёвых адносін, утрымання, рэканструкцыі, мадэрнізацыі і рамонту жыллёвага фонду, набыцця ва ўласнасць жылых памяшканняў

Аксціловіч Генадзь Раманавіч

начальнік аддзела па рабоце са зваротамі грамадзян, СМІ

1-я серада

кожнага

месяца

08:00-13:00

505

Тоўсцік

Марына Анатольеўна

каб. 703

справаводства па лістах, скаргах і заявах грамадзян, кантроль за іх разглядам, узаемадзеянне са СМІ

Бялясава Таццяна Віктараўна

начальнік аддзела метадалогіі бухгалтарскага ўліку

1-i чацвер

кожнага

месяца

08:00-13:00

607

Марчанка

 Таццяна

Аляксандраўна

каб. 621 

метадалагічнае кіраўніцтва бухгалтарскім улікам і справаздачнасцю падначаленых арганізацый

 

 

 

Телефон: